1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Порака за честитање на годишнина

Дискусија во 'Врски' започната од akaterina, 10 јуни 2010.

 1. akaterina

  akaterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Ve molam koj znae neka mi pise ubava poraka za godisnina...mi treba da im cestitam na lugje sto mi mnogu znacat....pozz
   
 2. Bluebell

  Bluebell Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  11
  Среќна годишнина, се најубаво во брачниот живот. Да си славите уште многу, многу години поминати во љубов и нежност


  Од срце ви ја честитам годишнината.
  Сакајте се, чувајте се , остарете заедно .Нека животот ви биде исполнет со радост и неизмерна среќа.


  искрени, најискрени честитки за вашата годишнина!
  негувајте ја љубовта и радувајте се на секој миг поминат заедно.
  подарете се внимание и разбирање еден за друг.
  радувајте се заедно на дечињата.
  тешкотиите и незгодите нека ве заобиколуваат во широк.
  нека ве следи само среќа и благосостојба!


  И вака е убаво, немора да е некоја римувана. Важно да е напишана со љубов. :lol:
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  76.368
  Пол:
  Женски
  Она што го чувствуваш и мислиш во тој момент, најдобро е тоа да го напишеш. Всушност, не мора да е којзнае што.