1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Породување во Систина или Ремедика?

Дискусија во 'Канта' започната од SaNJaAaaAaa, 26 јули 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SaNJaAaaAaa

  SaNJaAaaAaa Популарен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  1.466
  Како што имаме тема “породување во државна или Чаир” мислам дека е редно да додадеме и ваква тема.

  Мајки што сте се пораѓале во овие приватни болници, споделете мислење... Зошто сте се одлучиле за едната а не другата? Што е вклучено во цената? Како поминавте? Дали сте задоволни во однос на тоа што сте го платиле?

  Ете бидејќи јас сум во дилема меѓу овие две, а сигурно и многу други, би било убаво сите мислења за конкретно овие две болници, да се на едно место. Се надевам не дуплирам веќе постоечка тема, ако да, се извинувам :)
   
 2. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.432
  Допаѓања:
  120.085
  https://forum.femina.mk/threads/Породување-во-приватна-болница.20163/
  Повели прочитај си :)
   
 3. SaNJaAaaAaa

  SaNJaAaaAaa Популарен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  1.466
  Поопшта е, за приватни болници, а се спомнуваат и искуства за Плодност Битола. Намерата ми беше да продискутираме само за овие две но како ќе одлучат админите, така. :)
   
 4. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.750
  Допаѓања:
  222.483
  Пол:
  Женски
  Па не ги читај тие постови де :) ај за секоја болница да отвориме тема.
  Нема везе ајде прашај што сакаш да знаеш
   
  На адријана0 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.419
  Допаѓања:
  267.661
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.