1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пороци....

Дискусија во 'Канта' започната од melanisrcka, 18 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. melanisrcka

  melanisrcka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ти благодарам cutebunny...
  Имаш право има некои работи што ме иритираат кај него,меѓутоа секогаш викав дека ќе се промени.
  Ако може помогни ми како утре да му кажам за ова дека пак дознав дека бил таму?
  Да му кажам дека јас сум го видела?Што да правам???
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.