1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посветете песна на член

Дискусија во 'Форумски игри' започната од troublesome, 27 февруари 2015.

 1. troublesome

  troublesome Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2014
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  152
  Мислам дека на форумот имаше тема Песна за членот над тебе :^), но оваа нека биде од поинаков карактер. Ако имате желба, тука можете да означите кој било член и да го поздравите со мелодија на која ве потсеќа или која мислите дека му прилега во даден момент или општо.
  Се надевам има простор за ваква тема, ако нема, клуч :hai:
   
  На MysteryMan23 и mackica1 им се допаѓа ова.
 2. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.714
  Пол:
  Женски


  @Someonespecial некаде прочитав дека ти фали серијата Rebelde way па ми текна на песнава oд Erreway убава ми е па еве на тебе ти ја посветувам :*
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.857
  Допаѓања:
  31.549
  Пол:
  Женски
  На Tajnaotrovna, Rama и SummerGirl им се допаѓа ова.
 4. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.339
  Допаѓања:
  25.594
  Пол:
  Женски
  До @vitamina :hug:
  малку за освежување и да подобри расположение.
  Песнава е зараза.
   
  На vitamina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  8.151
  Допаѓања:
  204.939
  Пол:
  Женски
  Фала фала мила.. баш е мелодична :mm:
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.339
  Допаѓања:
  25.594
  Пол:
  Женски
  Фала:hug:
  Поздрав @SummerGirl
  од мене со нешто хрватско. Колку што паметам сакаш хрватска музика.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  @Tajnaotrovna претпоставувам дека песнава ти се допаѓа

   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.339
  Допаѓања:
  25.594
  Пол:
  Женски
  Предобра(y)
  Поздрав @SummerGirl :dance:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.339
  Допаѓања:
  25.594
  Пол:
  Женски
  За @Bubce38 :hug: знам дека го сакаш. Каков глас има човеков.:drunk:
  И како ја пее Имам љубав али коме да је дам:inlove: подобро ниту некој ја отпеал, ниту ќе ја отпее.:bow:

   
  Последна измена: 29 февруари 2020
  На Bubce38 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  8.594
  Допаѓања:
  137.581
  Пол:
  Женски
  Новата од Александра неш не ми влезе во уво.
  Ама оваа ми е долго време на рипит:)
  Поздрав:hai:
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.339
  Допаѓања:
  25.594
  Пол:
  Женски
  Оваа е врв.:inlove:
  И мене новата од Пријовичка ми е некако безвезе. Исто и од Анастасија новата многу боза е, ко детска песничка да слушам.
  Ама затоа Анево растури брее:inlove:
   
  На Bubce38 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.817
  Допаѓања:
  52.354
  Пол:
  Машки
  Pozz4e do Herreerraaa
   
  На joy1, Dadusicka, JuLleE и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  53.930
  Пол:
  Женски
  На LadyC, Herrera, joy1 и 3 други им се допаѓа ова.
 15. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  10.016
  Допаѓања:
  157.429
  На LadyC, Herrera, joy1 и 3 други им се допаѓа ова.
 16. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  4.380
  Допаѓања:
  152.272
  Ајде деЌки ,и од мене поздраФ ....тешка е ноќва мме , ама ќе помине

   
  На LadyC, Herrera, Dadusicka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.483
  Допаѓања:
  273.939
  Пол:
  Женски
  drustvo
   
  На John Snow, JuLleE, Herrera и 2 други им се допаѓа ова.
 18. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.513
  Допаѓања:
  125.505
  Пол:
  Женски
  На Dadusicka, stetoskop, Herrera и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.339
  Допаѓања:
  25.594
  Пол:
  Женски
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  102.736
  Пол:
  Женски
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.