1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Постари партнери ..

Дискусија во 'Канта' започната од Annie.mk1, 12 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.741
  Ја отварам темава со цел да добијам дел од вашето мислење.. Дали некогап сте биле во врска со 13 години постар партнер ?!... Дали мислите дека тоа се премногу години ?!.. Дали мислите дека би стапила во брак и дали би се противел некој против таквата врска ?!.. Поздрав
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.481
  Допаѓања:
  64.008
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.