Пошоошшш Итнооо!!! ПЛС

Дискусија во 'Канта' започната од Slim-Shady, 16 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slim-Shady

  Slim-Shady Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
  Женски де ве молам кажете некои вежби од кои има ефект..во врска со спојлери :worried: ... И нозете ми се дебели ама трчам секоја вечер по 2.5км и правам вежби и би ребало да ги средам...ама што да правам со спојлерите :worried: Помоошшшш!!!!
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.498
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  492
  Абе ај што е дупла - добро, ама што е со насловот на темава? :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.