Прашај и погоди

Дискусија во 'Форумски игри' започната од poi, 8 август 2020.

 1. Guns N` Roses

  Guns N` Roses Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Камера да не е
  Ако не е дали стои на маса?
   
 2. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  20. Дали е наменето само за деца?
   
 3. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  7.092
  Пол:
  Женски
  Не.
  Не е камера.
  Не.
  Паа и не е само за деца.
   
 4. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Топка?
   
  На gjoker4e му/ѝ се допаѓа ова.
 5. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  7.092
  Пол:
  Женски
  Да :party:
   
 6. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
   Јееј :)
  Готово, може да прашувате. :)
   
 7. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  3.050
  Допаѓања:
  20.773
  Пол:
  Женски
  1. Дали е предмет?
   
 8. Bezobrazna01

  Bezobrazna01 Активен член

  Се зачлени на:
  4 август 2020
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  486
  Пол:
  Женски
  2. Дали се користи во домакинството?
   
 9. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Да
   
 10. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Не
   
 11. Bezobrazna01

  Bezobrazna01 Активен член

  Се зачлени на:
  4 август 2020
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  486
  Пол:
  Женски
  3.Дали го користат малите деца?
   
 12. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Не.
   
 13. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  3.050
  Допаѓања:
  20.773
  Пол:
  Женски
  4. Дали најчесто го има во природа?
   
 14. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Па може да се каже дека да, иако не е морално само таму. Го има и низ други места.
   
 15. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  3.050
  Допаѓања:
  20.773
  Пол:
  Женски
  Бандера
   
 16. Guns N` Roses

  Guns N` Roses Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Клупа.
  Ако не е дали служи за работа?
   
 17. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  2.618
  Пол:
  Женски
  6. Дали е преносно?
   
 18. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Не.
  Не е клупа. Инаку не е алатка, ако мислеш на такво нешто за работа.

  Да, може да се носи насекаде.
   
 19. Bezimenka90

  Bezimenka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  3.735
  Пол:
  Женски
  7. Дали е декоративно?
   
 20. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  2.054
  Да.