1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашање

Дискусија во 'Канта' започната од girl96, 22 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl96

  girl96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  29
  Можеби веќе има ваква тема, ако има пред се’ се извинувам. Сакам да прашам нешто околу фиксните протези. Имам криви заби и морам да носам па планирам да ставам. Прашањето ми е, дали сметаат во јадење, во зборување и во мување? Таа што знае нека пише...
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.