1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првата врска или мување :)

Дискусија во 'Канта' започната од Viktorija.bt, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viktorija.bt

  Viktorija.bt Активен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Девојки колку години бевте кога прв пат сте се смувале или сте биле во врска...? :*
   
 2. lovess12345

  lovess12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 3. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
  А поврзаноста на темава со лицето е? Дека устата со која се лапаш е дел од лицето или?
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.