1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првиот Бакнеж

Дискусија во 'Канта' започната од litllemonster, 6 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. litllemonster

  litllemonster Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  Ајде феминкиии кога бешњ вашиот прв бакнеж мора да се сеќавате нели???хахах јас искрено не сум го доживеала сеуште првиот бакнеж хахах смешно нели???
   
 2. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.