Првиот бакнеж

Дискусија во 'Канта' започната од Butterfly-Girl, 23 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Епаа насловот кажува се :D На колку години беше вашиот прв бакнеж? :$
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.