1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првиот бакнеж :)

Дискусија во 'Канта' започната од TheGlamorous, 16 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheGlamorous

  TheGlamorous Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Здраво девојки! :) Можебу се отворила оваа тема и друг пат, но нова сум овде, па сакав да ги слушнам вашите мислења. На колку години прв пат се сте бакнале? Без разлика дали тоа било шмек, или вистинска љубов? :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.