1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прво мување

Дискусија во 'Канта' започната од Queen123, 24 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Queen123

  Queen123 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира и барав низ темиве но неможев да најдам, ме интересира кога прв пат се смувавте на колку години или ви кое одд/година? :$
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.