1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв бакнеж. Каде, кога со кого, како се чувствувавте?

Дискусија во 'Канта' започната од M.a.r.i.l.y.n, 22 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  722
  Можеби прашањево не припаѓа на оваа тема, ама реков ајде да имаме нешто ново за разговор. Мислам дека темата е доста интересна :D Дали се сеќавате на првиот бакнеж, каде беше, со кого, дали жалите што го направивте тоа, како се чувствувавте, што правевте додека се бакнувавте. Да бидам искрена јас сеуште го немам искусено тоа чувство - ПРВИОТ БАКНЕЖ. Затоа сакам да знам какво е чувството, дали долго се памети. А и помалку сум исплашена од тоа искуство. Сите ми велат ќе знаеш што да направиш од инстинкт, ама јас решив и вас да ве прашам за мислење. Вашето мислеше многу го ценам. Се надевам дека ќе има одговори. :)
  Искрено,
  Заљубенката :inlove:
   
 2. spanko

  spanko Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  522
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.