1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв бакнеж

Дискусија во 'Канта' започната од 13Maca13, 1 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 13Maca13

  13Maca13 Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  На колку години го имавте вашиот прв бакнеж
  [mod-dupla:18h10l1h][/mod-dupla:18h10l1h]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.