1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв секс

Дискусија во 'Канта' започната од nate4ever14, 22 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate4ever14

  nate4ever14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво.. имам 17 години и вчера за прв пат имав сексуален однос.. За време на односот не ми протече крв ама кога бев во вц на хартијата имаше малце крв една капка.. па ме интересира ваше мислење дали сум скината???
  И да сега после односот чуствувам мала болка и имам некоја болка во стомакот од лева страна па ако можи мислење со би можело да биди??
   
 2. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.410
  Пол:
  Женски
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Па не знам, камен на бубрег може да е. Ќе го измочкаш, без гајле, ама боли.
   
  На Daleron му/ѝ се допаѓа ова.
 4. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  10.920
  Пол:
  Женски
  па можно е да си скината сепак кај секого е индивидуално ај некого нема крв а за болката нз од што е навистина оди на гинеколог ...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.