1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прекари

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteAngel, 18 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Прво, некако не видов некоја ваква тема. Ако веќе има, клуч на оваа!
  А сега, кои се вашите прекари? Не овие на Фемина, туку оние вашите, како ве викаат другарките, блиските? И како настанал тој прекар?
  Мене ме викаат Паре! Ми е останат уште од малечка! Ме завика братучеда ми така и после сите навикнаа на тоа. Не знам од каде го измисли тоа, ама...сега ми е симпатичен! :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.