1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу љубоморен дечко

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 17 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Имам дечко одам со него 8 месеци и не променат уште премногу е љубоморен верував дека ќе се промени ама ништо :worried: Правиме на тел скоро цел ден муабет ако одам до дукан мора да му кажам ако излезам до некаде мора цел пат да правам муабет со него и ако излезам некаде со мајка ми потоа ми се дере љут ми е неможам така не влам дека и јас не сум слична ама не до толку јас му дозволувам скоро се :doh: и ме остави без ниту 1 другарка сега немам ниту 1 другарка ;( ме одели од сите
   
 2. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.963
  Допаѓања:
  39.345
  Пол:
  Женски
  Не ти треба ова.Тој НЕМА да се промени, ако има како тебе 16 год веројатно не е ни доволно зрел за да размислува што е здраво во една врска.Вакви тортури и маки не ти требаат, а уште помалку пак на 16 год.Раскини му, поврати ги другарките и продолжи понатаму, со него немаш иднина.
   
 3. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
  Како тоа ти се дере кога излегуваш со мајка ти ? :o Ај да излезеш со некое друго момче што можеби тој не го познава , а сте другари, братучеди или сл. разбирам да му биде сумљива работата. Ама со дерење не се решаваат работите. Исто мислење со феминката пред мене. Одалечи се од него, врати си го друштвото или фати си друго ако не ти одговарало.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.931
  Допаѓања:
  66.065
  Пол:
  Женски
  На неколку пати веќе отвораш иста тема.
  ljubovni-problemi/ljubomoren-decko-t11069/
  Продолжи да си пишуваш во темата што ти стои, нема потреба од нови и дупли теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.