1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Премногу љубоморен дечко

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 17 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. The.Pink.Angel

    The.Pink.Angel Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2012
    Пораки:
    497
    Допаѓања:
    132
    Имам дечко одам со него 8 месеци и не променат уште премногу е љубоморен верував дека ќе се промени ама ништо :worried: Правиме на тел скоро цел ден муабет ако одам до дукан мора да му кажам ако излезам до некаде мора цел пат да правам муабет со него и ако излезам некаде со мајка ми потоа ми се дере љут ми е неможам така не влам дека и јас не сум слична ама не до толку јас му дозволувам скоро се :doh: и ме остави без ниту 1 другарка сега немам ниту 1 другарка ;( ме одели од сите
     
  2. 1209

    1209 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2010
    Пораки:
    5.819
    Допаѓања:
    38.326
    Пол:
    Женски
    Не ти треба ова.Тој НЕМА да се промени, ако има како тебе 16 год веројатно не е ни доволно зрел за да размислува што е здраво во една врска.Вакви тортури и маки не ти требаат, а уште помалку пак на 16 год.Раскини му, поврати ги другарките и продолжи понатаму, со него немаш иднина.
     
  3. danniela5

    danniela5 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јуни 2011
    Пораки:
    1.308
    Допаѓања:
    881
    Пол:
    Женски
    Како тоа ти се дере кога излегуваш со мајка ти ? :o Ај да излезеш со некое друго момче што можеби тој не го познава , а сте другари, братучеди или сл. разбирам да му биде сумљива работата. Ама со дерење не се решаваат работите. Исто мислење со феминката пред мене. Одалечи се од него, врати си го друштвото или фати си друго ако не ти одговарало.
     
  4. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.805
    Допаѓања:
    65.525
    Пол:
    Женски
    На неколку пати веќе отвораш иста тема.
    ljubovni-problemi/ljubomoren-decko-t11069/
    Продолжи да си пишуваш во темата што ти стои, нема потреба од нови и дупли теми.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.