1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорака за добар психијатар?

Дискусија во 'Канта' започната од havoc, 3 декември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. havoc

  havoc Нов член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите. Имам потреба од добар психијатар. Гледав на темата и се обидов да воспоставам контакт со некои ажа не можев поради што информациите за контакт беа стари!

  Фала :)
   
 2. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.155
  Допаѓања:
  4.088
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.