Препораки за стоматолог, орален хирург, ортодонт...

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од BoaVista, 9 ноември 2011.

 1. majaskkkk1

  majaskkkk1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2013
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  32
  Дали некој бил кај др. Ковачевска на Водњанска? Или препорачајте добра што има живци за плашливи пациенти.
  Фала ви мноогу.
   
  На Hortenzija му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kuklicka17

  Kuklicka17 Нов член

  Се зачлени на:
  24 март 2021
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ве молам за мислење за Др.Милена Јованова ПЗУ Др.Игнатовски
   
 3. nikyshka66666

  nikyshka66666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2018
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Одлична
   
  На majaskkkk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. lovely girl M

  lovely girl M Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  406
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Dali nekoj imal iskustvo so protezite invisible aligners?
   
 5. user01

  user01 Нов член

  Се зачлени на:
  21 мај 2021
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  И ако има некој информација за цена и кај би можело да се добијат во Скопје, евентуално Струмица?
   
 6. Hortenzija

  Hortenzija Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.086
  Пол:
  Женски
  Ane Kotev ili Daniel Josifovski(klinika)?
   
 7. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.721
  Допаѓања:
  160.078
  Пол:
  Женски
  За вадење?
   
  На Hortenzija му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hortenzija

  Hortenzija Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.086
  Пол:
  Женски
  Da da za korenja
   
 9. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.721
  Допаѓања:
  160.078
  Пол:
  Женски
  Клиника тогаш. Корења може треба и во сала да се вадат, а Јосифовски е хирург колку што знам, а Котев е протетичар (мислам), иако работи и имплантологија.
   
  На Hortenzija му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hortenzija

  Hortenzija Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.086
  Пол:
  Женски
  Od ovie dvajca znaci nikoj ne e za mojov problem?
   
 11. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.721
  Допаѓања:
  160.078
  Пол:
  Женски
  Јосифовски е човекот што ти треба, орален хирург е, тие се занимаваат со вадење корени меѓу другото, особено ако се покриени со непце.
   
  На Hortenzija му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Hortenzija

  Hortenzija Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.086
  Пол:
  Женски
  Ti blagodaram najveke na svet :*
   
  На Annath му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Tamarcheeeeeee

  Tamarcheeeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски

  Дали работи со фонд?
   
 14. majaskkkk1

  majaskkkk1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2013
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  32
  Поради одење по многу ординации никој доктор не може да ме среди. Ве молам за мислење за добар стоматолог или ако имате лошо искуство пишете и кого НЕ би го препорачале.
  Фала ви.
   
 15. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  1.483
  Искуство со Александра Асенова?
   
 16. WarriorMind

  WarriorMind Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2018
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Добар стоматолог во Скопје?
   
 17. majaskkkk1

  majaskkkk1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2013
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  32
  И јас барам , кај не бев, нема добар стоматолог веќе. Се или зинато за пари или дипломи си купиле...
   
 18. WarriorMind

  WarriorMind Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2018
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Напатена сум од лоши стоматолози и веќе не сакам да одам некаде на жими мајка.
   
 19. majaskkkk1

  majaskkkk1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2013
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  32
  Кажи од кој имаш лошо искуство да не се излажеме и ние. Или пиши дм
   
 20. **rubics*"

  **rubics*" Активен член

  Се зачлени на:
  11 март 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Zdr jas momentalno se dvoumam dali da stavam faseti ili koronki te molam pisi nesto pokonkretno kako si zadovolna sega posle 2meseci i otprilika cenaI mislese na Dentisimo Implant Dr.Sanja Dimova ?Blagodaram odnapred
   
  На mssuniquee му/ѝ се допаѓа ова.