Препораки за стоматолог, орален хирург, ортодонт...

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од BoaVista, 9 ноември 2011.

 1. Luminary

  Luminary Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  1.777
  Допаѓања:
  29.314
  Пол:
  Женски
  Јас да споделам едно не толку добро искуство со една жена што работи во Ѓорче Петров амбулантата, мислам дека се вика Вики или нешто така. Бев кај неа пред некое време, беше нешто напната, и работеше премногу грубо. Осеќав голема болка, таа не ми даде ни секунда да се соземам, туку си работеше како да не и е грижа. Веројатно сакаше побрзо да заврши за да си оди дома. Како и да е, не ви ја препорачувам.
   
 2. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  3.536
  Пол:
  Женски
  Барам препорака за стоматолог за ставање протеза. Мојата матична не работи со тоа, а и не ми препорачува никој. Некој од кој сте задоволни?
   
 3. Martka

  Martka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2017
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  4.215
  Пол:
  Женски
  Феминки Ве молам за препорака на добар стоматолог и да работи со фондот во околината на Ѓорче,Влае,Карпош,Капиштец,Центар.Ви благодарам многу
   
 4. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  250
  Пол:
  Женски
  Орал Арт - Велес, професионалци во својата работа.
   
 5. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  3.536
  Пол:
  Женски
  Заборавив да напоменам од Скопје. Фала сепак.:)
   
 6. little.doll

  little.doll Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  16
  Препорака за добар стоматолог во Скопје. Да работи преку фонд и не многу скап :)
   
 7. resenska

  resenska Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  7.813
  Пол:
  Женски
  Dali nekoj gi preporacuva stomatoloska ordinacija arso dent?
  Znam samo deka e popravka za zabi,a seficata e ortodont Dr Snezana Arsovska dali nekoj staval proteza fiksna kaj nea kako e zadovolen da spodeli mislenje iskustvo da ja preporaca?
  Screenshot_20171211-213042.png
   
 8. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.027
  Пол:
  Женски
  Доста млад и искусен стоматолог.Бев скептик оти млад па де не се покајам, ама не...
  Работи со фонд, топло ви го препорачувам.
  @Martka @little.doll во Капиштец последна 23ка.
  premiumdent.com.mk
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Scorpy

  Scorpy Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  препораки за (нај)добри стоматолози во Кочани? со картони/без картони сеедно
   
 10. peperutka87

  peperutka87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  531
  Пол:
  Женски
  Од милион грешки што ги доживеав со нашиве стоматолози ,решив да пробам во Ендомак,се надевам дека нема да згрешам...
   
 11. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.027
  Пол:
  Женски
  Неее ! Немој....
  Напукани цени, сите вработени им избегаа, полека но сигурно попаѓаат. Затоа се насочуваат кон друг бизнис. Јас идев, сите заби правени/недоправени.
  Мислам личен избор сепак, 2000ден. ќе дадеш за поправка ако не беше и повеќе, а услуга никаква. Ако има реклама не значи и квалитет. :)
   
 12. slickmerc

  slickmerc Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Dali nekoj mozhi da mi preporaci zabar koj ima iskustvo na implant. ke treba da vadam zabi i da klavam implanti.
  Skpopje ili bitola nema razlika
   
 13. Amelija76

  Amelija76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dr. Slobodan Georgiev od Dentaes Skopje, specijalist za implanti, jas sum prezadovolna.
   
 14. marTra

  marTra Нов член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Во Штип и околината најдобра стоматолошка ординација е Дент Естет. Располагаат со најсовремена опрема, најдобро обучен и стручен тим и многу пријатна атмосфера. Дефинитивно едни од најдобрите во стоматологијата кај нас. Дент Естет - Штип
   
 15. guarana

  guarana Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Ja preporacuvam d-r Emilija Lazarevska, privatno raboti, bezbolno raboti, bez anestezija plombiranje, strucna za implanti, normalni ceni, golema strucnost. Lokacija: na ul. Dimitar Pandilov
   
 16. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  2.428
  Препорака за стоматолог во Кисела Вода? Да работи со сини картони
   
 17. mimi333

  mimi333 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2016
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  Ја препорачувам кај европски факултет ординацијата...стварно предобри,малку скапичко е дека приватно ама вреди
  исто така и забарот маслар,исто приватно и малце скапо ама добро работи
   
 18. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Искуство со Марга-дент?
   
 19. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Искуство со Премиум дент кај Капиштец околу поправање природни заби?
   
 20. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Јас сакам слики да го видам финишот :D:D
  Дури сега гледам дека си пишала за Премиум дент, а баш за таа ординација ме интересираше.
  Не можам да ти пишам порака, а ептен сакам да знам за искуството од таму :)
   
  На Petra777 му/ѝ се допаѓа ова.