1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Префлање во СМУГС "Панче Караѓозов"

Дискусија во 'Канта' започната од IvanovaAnce, 27 јули 2017.

?

Дали сакате да учите во средно медицинско?

 1. Да

  100,0%
 2. Не

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IvanovaAnce

  IvanovaAnce Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2017
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки!
  Отворив нова тема со цел да напишете оние кои сте се запишале во некое средно во другите градови или во Скопје,а сакате да се префлите во СМУГС "Панче Караѓозов" во Скопје?
  Доколку има некои таков нека ми пише.
  Еве јас да кажам за мене запишана сум средно медицинско "Јован Калаузи" во Битола,но сакам да се префлам во Скопје.
  Или пак, кажете ми искуство оние кои што сте се префлале во Скопје.

  П.С:Ако има ваква тема слободно избришете ја.
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.534
  Пол:
  Женски
  Има веќе таква тема.
  Еве повели линк од темата, каде можеш да си поставиш прашање.
  https://forum.femina.mk/threads/Префрлување-во-друго-средно-училиште.5115/#post-559154
   
  На Filil му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.