1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прељубници (preljubnici)

Дискусија во 'Канта' започната од Elenuskaa, 11 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Најгледаното шоу Прељубници и кај нас приказни од секојдневието за љубовта, расправиите и лагите и секако оние кој се неверни. Агентите од серијалот Прељубници ги откриваат оние кој немаат чесни намери со партнерите оние кој ја користат лагата за да живеат двоен живот. Погледнете ги шокантните ситуации секој работен ден со цензура во 18 и 20 и без цензура поради контроверзните снимки по вечерните вести! Дали сте ја гледале емисијава што милите за неа?
   
 2. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.084
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.