Приврзаноста на една тетка со нејзиното внуче

Дискусија во 'Канта' започната од TheDogLover, 4 јануари 2018.

?

На колку години стана тетка?

 1. 15-25

  2 глас(а)
  66,7%
 2. 25-35

  1 глас(а)
  33,3%
 3. 35-45

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheDogLover

  TheDogLover Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2018
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите! :hai:
  Нова сум на форумов и би сакала да создадам нова тема па единствено нешто што ми текна е ова. Пишувајте и споделувајте ги своитеискуства, мислења, коментари итн.
   
 2. Poppins

  Poppins Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  3.224
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.