1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Природен начин за потемнување на коса?

Дискусија во 'Коса' започната од Antonijaa, 9 ноември 2013.

 1. Antonijaa

  Antonijaa Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2013
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  17
  Имам темно кафена коса и сакам уште потемна (накај црна), но не сакам да се фарбам.Знаете некој природен начин за потемнување или само фарба? :)
   
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Фарба, колор шампон (тоа е привремено) или к'на. За друг начин не сум чула. :)