Пристапот на машките

Дискусија во 'Врски' започната од Superiska, 28 март 2010.

 1. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  neznam so da kazam mozda ti si isklucok stom ne ti smeta ako tvojata devojka gleda drug decko i komentira ,ama od iskustvo znam do sega sum nemala decko na kogo ne mu smetalo ako zagledam nekoj drug ili pak nesto iskomentiram odma pocnuvaat raspravii kako smeam jas da gledam vo drugi i slicno,i stalno ona masko pravilo NIE SME MASKI i smeeme
   
 2. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Зошто не ми личеше на годините? Зар со моите едвај 20 години не смеам да му свирнам на згоден дечко? :lol:

  Значи вам ви пречи кога некоја девојка ќе ви свирне, а вие останувате без здив свирејќи по девојки па уште и се лутите кога некоја ќе ви рече Губи се бе С.... :lol:
   
 3. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  94
  Не напротив баш ми беше секси кога свирна.Зар 20 направи?хехехеНе ми сметаше воопшто баш ми го крена и онака високото его :up:
   
 4. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  EEEEEEEeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjj koj visoko leta nisko pagaaaa of lele samobendisan :D
   
 5. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Мали, знам дека егото ти е на нивоу :lol: И не знам зошто оставаш слика на некој нарцис :lol: :lol:
   
 6. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.551
  Допаѓања:
  132.605
  Пол:
  Женски
  Ако си толку сигурен во себе, немаше да се 'рчкаш со нас овде, да ни го наметнуваш своето мислење и да докажуваш дека само ти си во право, а ние не сме. Ќе ги прифатеше нашите размислувања без обид да не убедиш дека се погрешни, а ти токму тоа го правиш, и не знам што се обидуваш да докажеш, можеби сакаш да се убедиш себеси дека си нешто што не си... тоа си е твое право, продолжи си така ;) ако повеќе ти одговара...поздрав.
   
 7. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  94
  Кој нарцис јас :?: Хехехехехехе.И да ти кажам многу ми звучиш секси кога ме викаш мали :up:
   
 8. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  А тек па на увце да ти шепнам, ќе се попалиш :lol: :lol:
   
 9. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  94
  Веќе сум хехехехехе :lol:
   
 10. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
 11. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  Da ne ti se odi vo wc po nekoja slucajnost???? :lol: :lol: :lol:
   
 12. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Знам те птицо :lol: :lol:
   
 13. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  94
  Хехехехе не бе треба татко ми да го придржам до веце има реума :lol:
   
 14. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  хехехехе и често му се оди во wc од реумата :lol: :lol: :lol:
   
 15. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  94
  Што ќе прави стар човек мора да мочка :lol:
   
 16. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  94
  Ла Фиј престани ќе ме излудиш :lol:
   
 17. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  да не фатил реума од лепење плочки ?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 18. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53

  Добро Мали, ќе си молчам :worried:ilent:
   
 19. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Druze tuka ima nesto,znaci se isplati kontra da odis,devojki poleka im se dopagjas.bravo za tebe.
   
 20. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Е најискрено момче од градоН, смешки сте нема што. Еве ова твоево е пристап на машко кон девојка. И тоа куп девојки на форумов. Ама некако на никоја не и се допадна :roll: Значи стварно си тераш ти по свое, а никоја не те поддржа...не знам зошто...уствари знам ама ај ќе си ќутам ;) И еден пристап и кон Superiska-немој и ти оти готов си ;) ова се зафркавам 8)