Пријавување данок

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Blue tear, 12 ноември 2019.

 1. Blue tear

  Blue tear Нов член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, работам од дома и веќе неколку месеци данокот само го пријавував на ПДД, е сега ме интересира каде да го најдам тој фолио број со кој треба да го платам данокот?