Проблеми со голтање

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од GossupGirlxoxo, 6 ноември 2014.

 1. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  Како што кажува и самиот наслов, имам проблеми со голтањето, а понекогаш и дишењето, дали некој може да ми објасни зошто, и дали ви се случило и вас?
   
 2. Megannn

  Megannn Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2014
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  211
  Пол:
  Женски
  @GossupGirlxoxo мене ова ми беа првите симптоми на анксиозност, со земање лекови исчезнаа. Но сепак најдобро е да си појдеш на доктор и тој да утврди што е причината за твојот проблем.
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.677
  Допаѓања:
  2.918
  Јас лани имав таков проблем. Температура и неможев да дишам и голтам. Завршив во болница. Па таму ми рекоа дека имам гној на ангина. Неколку дена не можев да голтам.
   
  На GossupGirlxoxo му/ѝ се допаѓа ова.