1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми со мензис

Дискусија во 'Канта' започната од mace4545, 6 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mace4545

  mace4545 Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Ја отворив темава за да прашам дали некој има проблеми со
  мензис(грчеви,инфекции и др.) :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.270
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.