1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со другар/ка

Дискусија во 'Канта' започната од Принцезичка1, 2 август 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Принцезичка1

  Принцезичка1 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  1.064
  Допаѓања:
  5.394
  Пол:
  Женски
  Колку што разгледав на форумов нема ваква тема.Темата е со цел за кога ќе имате проблем со другарка да споделите овде и да побарате совет.Бидејќи секојдневно сите имаме мали караници во друштво мислам дека би била корисна темава.
  Доколку не е поставена темава во соодветна категорија може да ја преместите или ако не е добра нека се избрише.
   
  Последна измена: 2 август 2020
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.