1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со менструација

Дискусија во 'Канта' започната од Iam.gjubre, 12 ноември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iam.gjubre

  Iam.gjubre Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Извинете ако веќе има ваква тема.. нова сум овде и така. Имам проблем со менструацијата. Вака, ми доаѓа на секој четири месеци и се консултирав со матичната ми кажа нормално е до 18 години да биде нередовна. Последно ми дојде август и ми траеше 6 дена. И сега ми дојде пред 2 недели и уште ми трае ми тече црна крв и незнам дали да се обратам повторно кај матичната или е нормално. Ќе ми треба совет. Благодарам однапред и уште еднаш се извинувам ако има ваква тема се зачленив на форумот само заради ова
   
 2. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  3.981
  Допаѓања:
  25.200
  Пол:
  Женски
  Обрати се!
   
  На Iam.gjubre му/ѝ се допаѓа ова.
 3. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.024
  Допаѓања:
  7.639
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема.
  https://forum.femina.mk/threads/Менструација.582/page-87
   
 4. Iam.gjubre

  Iam.gjubre Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.