Проблем со очи

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од dalinda1, 6 септември 2016.

 1. dalinda1

  dalinda1 Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Здрави девојки сакам да прашам нешто, веќе 1 година имам проблем со потекување на капаците на очите значи ми потекува и ми се покрива цело око како да немам капак, испитав синуси неми беше ништо, испитав бубрези излезе имам камен песок ама пиев се ми помина а со очите ништо останаа исти, после испитав алергија и алергична сум на многу работи но сеуште немам најдено добар лек пиев лекот даселта ама некако не мипомогна е сега ако некој знае да ми помогне и дали слушнал од што друго може да ми потекуваат? фала однапред