1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со трнење на телото

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од Punk girl, 22 октомври 2015.

 1. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Женски
  Ако седите со прекрстени нозе, ако спиете со една рака под перницата или долго сте во иста положба, ќе почувствувате трнење, пецкање или боцкање во тие делови на телото.
  Епа мене веќе втор ден така ми трнат нозете кога одам не осеќам .. Да не знаете од што е ? :(