1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проверете ги прстите на вашиот дечко

Дискусија во 'Насмевка' започната од Snow-Queen, 14 мај 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Проверете ги прстите на вашиот дечко...па пишете!
  [​IMG]
   
  На pamelche и Unique.chick им се допаѓа ова.
 2. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
  Bаш ке проверам за ова ;) :D
   
 3. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  913
  Сега ме тераш да му ги проверам на мажми, а спие ако се рабуди ќе ми рече што ми правиш :D ќе треба да му одговорам видов нешто на фемина па сега мерам :D
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Јас неможев да издржам да дочекам сама да видам и го прашував по телефон, ми вика не ти кажувам....хахха а нема поим за што се рабои.
  И два пати од тогаш се заборавам....а сега замина на терен уште 10 дена ќе си чекам.
   
 5. sweet25

  sweet25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  317
  Мојот мачо маж :D ако му кажам за што сакам да му ги видам прстите ќе ми рипне одма :lol:
  Јас си знам дека е прав маж, си немам прашања воопшто 8) ,
  ама скришно ќе ѕирнам дали и прстите му се така :D да кажам .
   
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  денес конечно проверив :lol: испадна мачо :)
   
 7. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.133
  Допаѓања:
  76.493
  Пол:
  Женски
  И без да проверам знам :D
   
 8. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.494
  Ова ме замисли, ќе проверам
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
 9. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.307
  Пол:
  Женски
  А ако домалиот е помал?
   
 10. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Значи е надарен 8)

  Ама им било незгодно да пишат :sweat:
   
  На sweet-cherry, crimson и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 11. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.307
  Пол:
  Женски
  Немам дечко, на себе проверував.

  Супер информација, добро е да се знае :D
   
  На ELIDavor, sweet-cherry и JollyGirl им се допаѓа ова.
 12. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  И? Надарена си? 8)
  Ако би била машко, би бил фраер? :wasntme:
   
 13. zoran43m.k

  zoran43m.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  1.632
  Пол:
  Машки
  Преброј му ги прстите на десната рака на дечко ти , ако се 5 , значи е вистински маж , ако не... мекуш ;)
   
 14. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.307
  Пол:
  Женски
  IMG_3304.JPG


  И сега сум фраер.
   
  На JollyGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 15. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.806
  Допаѓања:
  25.080
  Пол:
  Женски
  По оваа логика , испадна мачо . Само , истата ситуација е и кај мене . Мачо жена :muscle::rofl: