1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Промена на боја за коса

Дискусија во 'Коса' започната од viktorija150, 25 март 2012.

 1. viktorija150

  viktorija150 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  И јас мислев да перика ама викаат мноогу скапи биле...