1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прочитајте и помогнете...

Дискусија во 'Разделби' започната од muzichar, 29 октомври 2010.

  1. LadyLibra

    LadyLibra Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    4
    Исто и јас сум била. тешко е многу...кога несакаш вакво нешто да се случи ке се случи. тоа незначи дека вие сте лоша особа. sometimes we dont realize what we are doing and at the end when we wake up we see what uve have done. i wish u good luck ;)
     
  2. LadyLibra

    LadyLibra Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    4
    \

    Im sorry im writing on english but its lot way easier for me. it doesnt mean that the kids will follow their parents actions. a lot of kids take these situations like umm a 'lecture of life' and they are looking forward for not making these mistakes in their life. Open ure mind
     
    На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
  3. renata76

    renata76 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    34
    Леле луѓе, па нели човекот кажа дека се одлучил да остане со жена му и со децата,
    нему му треба совет сега да се смири, да заборави на минатото и да се потруди со жената
    да помине повеќе време и со децата, да внесат новини во врската за да не им биде досадно!

    Јас се надевам дека човекот ќе успее да го чува бракот и на своите најмили да им подари љубов!
     
    На LadyLibra му/ѝ се допаѓа ова.
  4. LadyLibra

    LadyLibra Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    4


    thats right.... how could he be with someone u dont love? i cant get it... ill never do it, NEVER
     
  5. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    ти благодарам фаламу на бога што има луѓе што ме разбираат жално е и тешко само едно ќе кажам ниедна девојка не го заслужува тоа душата може да ти ја изгорат :( thanks and i wish u good luck to... :)
     
  6. LadyLibra

    LadyLibra Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    4