1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пудрии

Дискусија во 'Канта' започната од Irenaa.1, 12 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Irenaa.1

  Irenaa.1 Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Како да ја осветлам пудрата импала темна ми е ..
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.