1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пупак

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од ki96, 6 ноември 2015.

 1. ki96

  ki96 Нов член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  имам 19 год и пред 1 недела ми се појави црвенило на пупакот и е влажен и има чудна миризба помош?