1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

РОДЕНДЕНСКИ ПОРАКИ :)

Дискусија во 'Канта' започната од mar17, 9 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  Пишете ми некоја убава и долга роденденска порака за другарка плииис итно ми треба !!! фала однапред :D
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.298
  Пол:
  Женски
  Аман девојко. Вчера отвори тема за подарок, денес за порака. :@
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е дупла, и ќе биде заклучена. Друг пат, ве молиме проверете дали има слична или иста тема на таа што сакате да ја отворите.
  Што велиш на оваа роденденска порака? ;)


  Интересни роденденски SMS пораки!
   
 4. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  ова е прашање за сите кои што можат да помогнат !! фала добра ти е пораката ;)
   
 5. princezzza

  princezzza Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Девојко и погоре имаш напишано дека има таква тема алоооооооо :fubar: :fubar: разгледај малку низ форумот пред да отвориш тема :devil: :devil: :devil:
   
 6. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  де ма девоко шо се нервираш толку,ако нејкеш немораш да оставаш пораки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.