1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Развод во нашето општество

Дискусија во 'Брак' започната од anina, 16 февруари 2012.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.337
  Пол:
  Женски
  Ма каков развод. Срамота е тоа. Што ќе речат комшиите, пријателите и роднините?(facepalm)

  Уште го има ова, за жал. Често жената е виновна за разводот. Задницата и шетала. Дури и мажот да бил насилен, сама си го барала. (facepalm)
   
  На Feminka22, crazylady и Milobebence им се допаѓа ова.