1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Развојните периоди во џезот

Дискусија во 'Канта' започната од womanoduk, 19 април 2023.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. womanoduk

  womanoduk Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2022
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Девојки!!! Дали некој од вас знае кои се развојните периоди во џезот?? Ако да, би ве замолила да ги напишете овде, позз :lol::inlove::l:
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.552
  Пол:
  Женски
  Повели постави го прашањето во оваа тема :)
  https://forum.femina.mk/threads/Џез-музика.6496/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.