Размена на пасворд со партнер

Дискусија во 'Врски' започната од mami-123, 18 февруари 2016.

 1. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.522
  Допаѓања:
  8.794
  Пол:
  Женски
  Може им е заеднички акаунтот на Фемина :rofl:
   
 2. Dark_Lady997

  Dark_Lady997 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Му побарав еднаш од фб, не ми даде. Едноставно не сакам да крие работи од мене
   
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.365
  Допаѓања:
  22.516
  Пол:
  Женски
  Ти му даде ли твој? :?:
  Се прашувам како ли си уште со него штом одбил да ти даде? :wasntme: Сигурно нешто крие!! :!: 1000000% сум сигурна 8-|
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  8.858
  Пол:
  Женски
  Јас не би сакала да имам негов пасворд нити па некогаш сум му чепкала во телефон. Ако нешто крие нека му служи на чест а кога-тогаш сè се дознава.
   
  На cresa-jagoda, Alisa22 и piksooki им се допаѓа ова.