1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рак и Вага?!

Дискусија во 'Канта' започната од IndieGirl, 31 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IndieGirl

  IndieGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  707
  што мислите , колку си одговараат рак и вага.. имам читано на многу места дека не си одговараат многу за дола врска туку само за некоја кратка. може ли некој да ми каже дали си одговараат поточно, добродојдено е и лично искуство! фала однапред
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.345
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.