1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рамен стомак

Дискусија во 'Канта' започната од BlackCat, 12 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackCat

  BlackCat Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  202
  Imam eden problem so stomakot....gore strukot mi e dobar i normalen , ne mi visi salo od strana .... ama toj delot pod pupakot mi e mnogu naduen...kako trudna sum od strana...i se drugo nagore e ramno samo toa e nadueno....i nozete mi se normalni i samo toa se istaknuva i e mn smesno....znaete li nekoi vezbi za toa ili od sto mi e zatoa sto so sekakvi stomacni probav i nisto ne go simnuva...nekogas od sabajle mi e dobar i posle jadenje pak mi se due...a bas merev za da imam ramen treba da simnam samo 1cm...aj help pls :$
  [mod-kirilica:1xtodigg][/mod-kirilica:1xtodigg]
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.707
  Допаѓања:
  150.442
  fitnes/vezbi-za-stomakot-t2504/
  Темата ќе биде заклучена.
  Дупла е и не е поставена во соодветниот подфорум.
  Разгледај на темата на линкот погоре,ќе најдеш можеби одговор,а и со 14 години мислам дека не е во ред толку да бидеш загрижена за рамниот стомак.А плус,можеби едноставно ти е таква конструкцијата или имаш отежнато варење штом наутро ти е добар,а по јадење ти се дува.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.