1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рамна коса

Дискусија во 'Коса' започната од DiamondXP, 18 октомври 2012.

 1. DiamondXP

  DiamondXP Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Eпа вака-Јас имам така доста густа коса ама иако ми е ишишана рамна постојано ми се правт шпицови на завршеток и исто така колку и да ја чешлам пак ми се прави така.Фризерката ми каза минатот пат нешо кристалче за коса ама не ја сватив да не знаете нешо?
   
 2. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  јас имам прекршена коса ако помага тоа кристалче за коса да ми ја направи права и јас сум заинтересирана што е ова :)
   
 3. DiamondXP

  DiamondXP Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Незнам стварно ако не ке идам да ја прашам