Рамстор-Фјори

Дискусија во 'Канта' започната од Serena13, 12 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Serena13

  Serena13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  Здраво девојки имам едно прашање али хитно ми требат одоговориии дали во Рамстор во таа големата продавница Фјори има попуст сега или не...дека треба утре да идам ве моламм одоговоретее миии :( :( :( :( :( :worried: :D :) :*
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  1.962
  Допаѓања:
  31.185
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.