Реакции на фемина форумџии за одредени ситуации

Дискусија во 'Насмевка' започната од KateKane, 4 декември 2018.

 1. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  6.605
  Допаѓања:
  160.065
  Го боле него, на офшор сметка му стигаат паричињата (poolparty) :cash:
   
  На Someonespecial, NarCis@, M&M и 6 други им се допаѓа ова.
 2. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.531
  Допаѓања:
  140.956
  Пол:
  Женски
  Смеам тема?
  кока кола со типов..
  Screenshot_20181222-101710_Chrome.jpg
  Анатх- Јас прва ќе се жртвувам за ако не го бива да ви кажам. (Воут фор анатх)
  Чка - И да не го бива сама ќе си направам да го бива
  Лили-оплоди ме!
  Рефка- личи на Рефо ама не знам дали ќе му се допадне туршијата од годинава.
  Пецо само лајка и сигурно си вели жени будали.
   
  На Cka, Sexybaby86, WildMk и 5 други им се допаѓа ова.
 3. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  2.888
  Допаѓања:
  19.550
  Пол:
  Женски
  @WildMk Ако планирате да се сексате обавезно да им кажете на мажите! Па после ве чекам во темата ,,Како еден ист пенис го доживуваат различни жени?"

  @LiliBoz Jа би и нешто пожестоко со типов. Помеѓу градење куќа и селење во странство дефинитивно овој е вистинскиот избор.

  @referentka Не го менувам Рефо за типов. Подобро по една греана со мојов отколку кока кола со овој што нема појма од туршија.

  @Annath Досадно ми е, вистинско време за кока кола со типов. Прво ќе му раскажам колку е штетна кока колата за забите и дека животот во село е поубав. Јас прва! Немојте преку ред.

  @Sandrin4 Му скокам като пантер од лустерО!

  @vitamina Сега кога сме како без нозе добро ќе ми дојде една испиена кока кола во град.

  @Cka Ако бидне работава ќе ви ги фрлам гаќите да ги палите.

  @WildMk Фрли ги пред чинот, мажите се палат на жени без гаќички. И не заборавајте да понесете прибор за мерење должиња, големина и волумен.

  @RainBow Почитувајте ги правилата. Не одете преку ред и немој да сте оф топик. Јас само ќе читам која како си поминала, ако има потреба и ќе банирам.

  @Bubce38 И не е така лош ама ви го препуштам. Не се расправам, а и не би се тепала за маж па каков сака нека е. Тестото за баница ми престана гледајќи го.
   
  На LadyC, Cka, Sexybaby86 и 12 други им се допаѓа ова.
 4. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  89.928
  Пол:
  Машки
  Точно :rofl:
   
  На Cka, Milobebence, LiliBoz и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Sandrin4

  Sandrin4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2018
  Пораки:
  1.409
  Допаѓања:
  6.176
  Пол:
  Женски
  Те молам со Т на крајот, не сум Битолчанка хахахах
   
  На gjoker4e и TeddyGrey им се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.510
  Тоа за неискусни. Мене ми е доволно само да го видам и знам димензии до милиметар и миликуб :devil:
   
  На Dadusicka, Herrera, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 7. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  2.888
  Допаѓања:
  19.550
  Пол:
  Женски
  До искуството било значи.
  Ја и ден денес не знам колкав му е на маж ми. И дали се мери спуштен или дигнат или се прави некој просек помеѓу малку и многу дигнат... :rofl:
   
  На Dadusicka, Milobebence, Sandrin4 и 2 други им се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.510
  Дигнат... нормално...
  Ако не е.. исто ко бубрегот да му го мериш. Шо ти прај тебе разлика, колкав му е? :rofl:
   
  На Milobebence, senjorita-v и gjoker4e им се допаѓа ова.
 9. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  2.888
  Допаѓања:
  19.550
  Пол:
  Женски
  Додека ме задоволува не ми прави разлика.
   
  На Milobebence, Sandrin4 и WildMk им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.510
  Шо да прам ко знам математика? Одма знам.. И куќа да видам, знам колку метра е :lol:
   
  На Dadusicka, Milobebence, senjorita-v и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. KateKane

  KateKane Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  21.229
  Пол:
  Женски
  Lepotitsi дајте тема да се посмееме пак малку.

  Ќе кажувате тема или јас пак да почнам? :D
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.599
  Допаѓања:
  26.274
  Пол:
  Женски
  Lepotitse а кај ти се lepotanite? Шо е ова дискриминација ма? :wasntme: :D

  Ај кажуј тема и да почнеме да тресеме зелени :D
   
  На ane.bella и Dadusicka им се допаѓа ова.
 13. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.165
  Допаѓања:
  47.399
  Ти лепотан си?
   
 14. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.599
  Допаѓања:
  26.274
  Пол:
  Женски
  Јас не ма, ама дека збориме за еднаквост па затоВа :D
   
 15. KateKane

  KateKane Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  21.229
  Пол:
  Женски
  Тема да кажевте место муабет да си праите не ќе беше лошо.

  Што луѓе ќе бевте бре, теее :D
   
  На LiliBoz, ane.bella и Purplelilac им се допаѓа ова.
 16. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  6.605
  Допаѓања:
  160.065
  Тема: морбили сме фатиле :D
   
  На TeddyGrey, gjoker4e, Sesil и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.090
  Допаѓања:
  16.724
  Пол:
  Женски
  Тема
  Тамара победи на евровизија :lol:
   
  На TeddyGrey, CameliaMiller и Sesil им се допаѓа ова.
 18. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.165
  Допаѓања:
  47.399
  Тема: "како форумџики реагираат на офтопик муабети"
  @KateKane на дело
  :rofl:
   
  На CameliaMiller, KateKane, Harper и 2 други им се допаѓа ова.
 19. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  6.605
  Допаѓања:
  160.065
  А бегате а, невакцинирани ниедни :D

  #shalimsenaravno
   
  На TeddyGrey и Alishan30 им се допаѓа ова.
 20. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.531
  Допаѓања:
  140.956
  Пол:
  Женски
  Ја не би за морбили
   
  На CameliaMiller, DAngel и Alishan30 им се допаѓа ова.