1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Резиме на 2017та !

Дискусија во 'Канта' започната од MsMayaM, 26 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MsMayaM

  MsMayaM Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2014
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  112
  Ајде на кратко да ја сумираме 2017та. :) Што вас ви ја одбележа оваа година, по што ќе ја паметите...како со неколку зборови би ја опишале? :)
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.483
  Допаѓања:
  134.322
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.