1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рецепт - лосион за коса

Дискусија во 'Коса' започната од jasmince91, 6 ноември 2010.

 1. jasmince91

  jasmince91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  здраво девојки сакам да ве прашам дали некој имате користено лосион рецепт што е за опаѓање на коса и дали има резултати за побрз раст на коса или нешто друго оти стварно многу ми треба си изтрижив кркми прави и мн сум неуба, а сум на веридба и свадба кај другарка моја и морам дотогаш да ги пораснам помагајте :(
   
 2. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.676
  рецепт лосион за коса

  Јас го користев еден период кога ми паѓаше косата и не сум задоволна воопшто, косата ми стана како перика, а ништо не ми личеше :worried:
   
 3. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.739
  Допаѓања:
  4.838
  Добро,ама барем доби на густина,престана опаѓањето,се забрза растот на косата?