Роденденски подарок за партнерот

Дискусија во 'Врски' започната од flower, 25 ноември 2009.

 1. Sugar.babe

  Sugar.babe Нов член

  Се зачлени на:
  18 март 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Rabotat online skoro site sportski prodavnicki mozesh od tamu nesto i vrshat dostava za edno 5 dena;)
   
 2. Ljubovka8

  Ljubovka8 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Zdravo na site!Za 4 dena mu e rodenden na deckomi no nemam nikakva idea so bi mozela da mu kupam,sakav da ja ukrasam sobata so baloni i so nekoi drugi takvi raboti ama sakam i nesto da mu kupam so bi go nosel.Mu imam kupeno bluza,belegzija(no skinata mu e sega),novcanik,kais a saat ne nosii,pa ako moze pomos da mi kazete so mozam da mu kupam.
  P.s Ne e pusac i ne pie
   
 3. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.446
  Допаѓања:
  758
  Колку години ќе полни?
   
 4. Ljubovka8

  Ljubovka8 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  20
   
 5. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.446
  Допаѓања:
  758
  Кошула,боксерки со интересни дезени,поло маица,парфем
   
  На cresa-jagoda и Ljubovka8 им се допаѓа ова.
 6. Ljubovka8

  Ljubovka8 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Falati mnogu,ke razmislam
   
 7. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.446
  Допаѓања:
  758
  А доколку сака да чита,можеш и некоја убава книга да му земеш:D
   
  На cresa-jagoda и deskarada им се допаѓа ова.
 8. Ljubovka8

  Ljubovka8 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Ne saka knigi no sepak fala za ideata
   
 9. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  319
  Пол:
  Машки
  Земи му маска и ракавици за скијање...
   
  На Ljubovka8 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.590
  Допаѓања:
  4.323
  Пол:
  Женски
  Заедно сме помалку од еден месец и уште не е баш официјално, па поради тоа не знам што би можела да му подарам. Не знам дали е добра идеја да се договорам со мајка му да направиме торта или па сама да му направам некое благо и да спремам романтична вечера?
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.522
  Допаѓања:
  94.497
  Пол:
  Женски
  Персонализирани чоколади е идеално за толку кратко време. Торта и договор со мајка му е премногу според мене.
   
  На CharmedGirl и unforgettable.u им се допаѓа ова.
 12. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.590
  Допаѓања:
  4.323
  Пол:
  Женски
  Блиски сме со неговите, и мислев дека ќе сака со нив да прослави, па заради тоа идејата...
   
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.522
  Допаѓања:
  94.497
  Пол:
  Женски
  Ти си одлучуваш.
   
 14. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.539
  Пол:
  Женски
  И јас мислам најубаво да направиш ти сама некое благо или да купиш за со свеќички, и можеш како што кажа @buba4e89 персонализирани чоколади или нешто слично, зависи кога му е роденденот. Има многу страни кои прават интересни работи и доставуваат за неколку дена.
   
  На cresa-jagoda, buba4e89 и nevermet18 им се допаѓа ова.
 15. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  5.701
  Пол:
  Женски
  Може да ми препорачате некоја страна каде што принтаат маици?
   
 16. Elichka

  Elichka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2012
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  https://www.instagram.com/mala.pazhnja/?hl=en Задоволна сум од нив :)
   
 17. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  2.376
  Пол:
  Женски
  Јас на мојот му викам:
  - Јас мал поклон ли ти сум?
  Ќе си купам за себе долна облека и ете, поубав поклон, здравје :makeup:

  Или евентуално го изненадувам со 2 вечери во хотел.
   
  На unforgettable.u му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Janalopez

  Janalopez Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Феминки, од тука можете да нарачате уникатен подарок, има интересни идеи ја за декорација на домот си земав,добар квалитет денес ми стигна https://www.instagram.com/deseido.mk/, ги изработуваат многу по професионално од другите вакви странички, плус се уникатно замотани ептен предобро.

  Поздравче <3
   

  Прикачени фајлови:

  • IMG_8993.jpg
   IMG_8993.jpg
   Големина на фајлот:
   141,5 KB
   Прегледи:
   12
  • IMG_8994.jpg
   IMG_8994.jpg
   Големина на фајлот:
   105,3 KB
   Прегледи:
   10